; CP Gıda | CP TÜRKİYE

İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

image product

CP Türkiye olarak çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır. Diğer bir ifadeyle çalışanlarımız şirketimizin “Beşeri Sermayesi” olarak değerlendirilir; hem şirket hem de çalışanların kendilerine katma değerlerini sağlamaları için sürekli olarak yatırım yapılması ihtiyaç olarak görülür.

“En değerli sermayemiz çalışanlarımızdır” ilkesiyle, tüm çalışanlarımızın sağlıklı, mutlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmasını önemsiyoruz.

Başarının, tek bir kişinin gayreti ile değil, tüm çalışanların ortak gayretlerinin bir sistem içinde ortak bir hedefe yönelmesi ve takım çalışması ile ancak mümkün olduğunu biliyor; kazanılan başarının, beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirdiğine inanıyoruz.

Bir şirketin başarılı olması, çalışanlarına gurur ve mutluluk vermesi, uzun dönemde kârlılığını sürdürmesi, rekabet ortamında varlığını sürdürmesinin ekip çalışması ve ekibi etkin bir biçimde yönlendiren liderlerle mümkün olduğuna inanıyor, insanı her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan, samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

CP Türkiye olarak Türkiye genelinde 1500 kişiye iş imkânı sunmaktayız.

CP Türkiye'de %40 oranında kadın, %60 oranında da erkek çalışanımız bulunmaktadır.

Yem ve tavuk sektöründe, Türk iş piyasasında en çok tercih edilen 3 işverenden biriyiz.

1991 yılında başlamış olduğu piliç eti entegrasyon projesinde CP grup, bugün sahip olduğu 6 adet Yem Fabrikası, damızlık çıftlikleri, kuluçkahaneler ve kesimhane ile üretim yapmakta ve kalite standartlarına uygun olarak hazırlanan ürünleri soğuk zincir içerisinde ülke genelinde tüketim noktalarına dağıtımını sağlamaktadır.

CP Türkiye İnsan Kaynakları olarak, kurumsal hedefleri bireysel hedeflere indirgemeyi, böylece CP Türkiye’nin şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.